Abivia pomáhá lidem také v oblasti tvorby rezerv a investování

Datum vložení: 1. 3. 2016 | Kategorie: O nás

Zhodnocení rezervDovolujeme si vás informovat, že společnost Abivia vytvořila nový projekt a začala pomáhat lidem mimo oddlužení také v oblasti tvorby rezerv a investování. Proč? V České republice je oblast investování kvůli nedostatku informací stále neznámá a lidé se jí obávají. Často žijí od výplaty k výplatě a utrácejí za zbytečnosti, které nepotřebují. Pokud by si chtěli efektivně tvořit rezervu, nevědí jak na to. Nikdo je to neučil. A to je třeba změnit.

Abivia ze svých zkušeností ví, že tvorba rezervy je potřebná a důležitá. Pomohla s oddlužením více než 10 000 lidí a 80 % z nich se do svízelné finanční situace dostalo právě proto, že neměli vytvořenu žádnou finanční rezervu. Nikdy nevíte, co vás v životě potká. Je důležité být připraven na plánované i nečekané události svého života. Přečtěte si více o možnosti tvorby finanční rezervy a jejím zhodnocení.

Investiční konzultanti společnosti Abivia splňují řadu kritérií a jsou registrováni u ČNB. O své klienty se starají dlouhodobě a stabilně. Pečují o ně a přemýšlejí, jak jim zlepšit jejich život. Zajímá vás také oblast investování a rádi byste pomáhali lidem? Přečtěte si více o kariéře společnosti Abivia.

Máte dluhy? Nestíháte je splácet? Hrozí Vám exekuce? Poraďte se zdarma se specialistou na oddlužení.

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Komentáře ke článku

Komentáře nejsou povoleny.