Doporučení

Děkuji, že lidem pomáháte!

Dobrý den,
Vašich služeb si velice vážím, hodně jste mi pomohli, děkuji Vám moc. Snažím se splácet dluhy, dle svých možností – schopností. Vám i celému pracovnímu kolektivu velice děkuji za to, že pomáháte lidem, jako jsem já. Že pomáháte lidem z nouze. Pan Ivo Adam z kanceláře Brno je velice služný, obětavý a milý člověk.

Dnešní někteří právníci (i soudci), není jich rozhodně málo, místo toho aby pomáhali skutečně spravedlnosti, atd., tak si ze svého povolání – které by měli dělat hlavně pro lidi, kteří jejich pomoc potřebují (kteří nejsou lichváři – mafiáni – podvodníci, atp.), tak si udělali živnost pro sebe. Nahrává se právě těm lichvářům a podobným hajzíkům – promiňte mi ten výraz. Správné to rozhodně není. Od roku 90 se stalo mnoho špatného v naší zemi i s celou naší společností. Bohužel. Irma B.

Jiří Smutný

37 let

Vážená společnosti Abivia s.r.o., chtěli bychom Vám velmi poděkovat za rychlý a hladký průběh oddlužení naší rodiny, a také bychom chtěli vyjádřit velké díky a pochvalu kolegovi panu Bc. Ivo Adamovi z pobočky Brno, Zvonařka 16, za velmi profesionální a ochotný přístup k našem případu, za výborné poradenství, trpělivost a konečně i za dovedení kauzy do zdárného konce.

Přejeme Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.

S pozdravem Jiří, Eva, Veronika a Natalie Smutní

Michal Novák

42 let

Děkujeme liberecké pobočce společnosti Abivia

Dobrý den,

jmenuji si Michal Novák a velice rád bych poděkoval společnosti Abivia, především liberecké pobočce za pomoc. Díky specialistce paní Valešové a její kolegyňce jsme se včas dostali ze spirály dluhů. Odvedly neskutečně kvalitní a obětavou práci a zachránily dva životy najednou!

V současné době máme oddlužení schváleno a ještě jednou velmi děkujeme.

Novák

Jiří G. Přerov

Akademický malíř, 57 let

Lituji, že jsem Vaši společnost neoslovil dřív!

Vaše specialistka, Paní JUDr. Květoslava Slaměná, se svým citem pro spravedlnost, schopností rozlišovat dobra a zla a hledáním cesty a chtěním dobrého a správného řešení, je jistě nepostradatelnou osobou Vaší společnosti. Jsem rád, že se věnovala mému oddlužení. Snad jsem si z jejího úsilí pomáhat vzal poučení i pro svůj běžný život a vynasnažím se, aby moje budoucnost byla bez dluhů. Lituji, že jsem Vaši společnosti neoslovil dřív.

Paní Slaměná vystupovala profesionálně se schopností ženské empatie, vstřícně a přitom důstojně až úctyhodně s úsměvem, který snad každého povzbudí. Poléval mě stud, když jsem měl před touto elegantní dámou odkrýt zákoutí mého zadlužení. Uvědomil jsem si svou ostudnou hloupost.

Je chvályhodné, že Vaše společnost pomáhá lidem dostat se ze svízelné situace pomocí odborníků. Opravdu tím zachraňujete mnohým zdraví a dáváte reálnou naději na šťastný život. Děkuji Jiří

Jana T. Brno

Důchodkyně, 60 let

Dobrý den,

rady, které poskytujete jsou velice užitečné. Nyní jsem ve fázi, kdy mě Vaše společnost, především příkladná a vysoce profesionální práce Bc. Ivo Adama, pomohla k oddlužení, takže jsem velice vděčná. Ovšem samozřejmě těch pět let, budu muset počítat peníze, abych po splátkách s nimi vyšla. Moc za to vše děkuji a je moc hezké, že i tímto způsobem pomáháte svým klientům.

S pozdravem a přáním hodně úspěchů ve Vaší další činnosti, nejen v roce 2015.

Jana Brno

Poděkování za vyřízení insolvence

Vážená paní Malíková a společnosti Abivia, ráda bych touto cestou z celého srdce poděkovala za vyřízení insolvence. Nesmírně si Vážím milého a vstřícného přístupu vaší specialistky paní Malíkové. Nyní už jsem v klidu a to jen díky vám.

Procházková Libuše

Martina Václavová

41 let

Děkuji panu Poláčkovi

Děkuji panu Poláčkovi za jeho pomoc s oddlužením. Jeho přístup ke klientovi je velmi profesionální a lidský. Vedl mé kroky, pomáhal se soudní korespondencí, vysvětlil čemu jsem nerozuměla. Vřele každému, kdo je ve finanční tísni doporučuji. Děkuji a věřím, že všichni kdo se na pana Poláčka obrátí, budou spokojeni jako já.

Václavová

Jiřina a Antonín Varnsdorf

Doporučuji pana Jindřicha Ptáčka

Jsme manželé již 26 let a nikdy jsme nepomysleli, že nás život zavede tak daleko, že budeme muset vyhledat pomoc a jít do oddlužnění. A stačilo jen to, že náš domek postihla povodeň. Já musela na operaci, kdy moje neschopnost trvala 7 měsíců a z dnešní nemocenské se opravdu nedá žít, natož něco splácet. Onemocněl i manžel a musel skončit se svým zaměstnáním ze zdravotních důvodů a dostal částečný invalidní důchod, a tak byl další výrazný pokles příjmu. A to bylo opravdu neúnostné, řekli jsme dost a přes internet jsme našli ABIVII.

Přečetli si, jak tato firma funguje a její reference. S obavou jsem napsala a za 2 dny se nám ozval pan Jindřich Ptáček z Ústí nad Labem. A pak už jsme jeli na s schůzku s velkou obavou, co nás čeká. Bylo to pro Nás velmi psychicky náročné období, ale pan Ptáček je skvělý člověk na pravém místě. Po první schůzce s ním jsme jeli domů s nadějí, že vše s jeho pomocí dáme do pořádku. Cokoliv jsme potřebovali, byl nám vždy nápomocen. Díky němu a ABIVII žijeme dnes v klidu, jelikož máme schváleno oddlužení.

Děkujeme ABIVII, že existuje a pomáhá lidem, kterým se změnil život ze dne na den, propast, z které nešlo ven. Pokud Vám můžeme tímto pomoci, kteří váháte a bojíte se, jako jsme se báli my, jděte do toho, ještě se dá vše zachránit a to díky AbiviiVelké poděkování panu Jindřichu Ptáčkovi za jeho lidskost a přístup. Děkujeme manželé Jiřina a Antonín z Varnsdorfu

Pavel

34 let

Děkuji za pomoc paní Valešové z Liberce

Chtěl bych vaší společnosti, zejména paní Valešová moooooc poděkovat. Díky ní a s její ohromně velkou pomocí mám již pár dní klidnější spaní. Bez ní bych svou situaci sám nezvládl! Byly to nervy, fuj, ale návrh na povolení oddlužení byl správně vypracován a soud mi bez problémů oddlužení povolil. Když jsem si přečetl „oddlužení povoleno“, spadl mi ze srdce obrovský kámen nebo spíš celá skála. Nebýt Abivie a paní Valešové, kdo ví, jak bych dopadl. Děkuji, děkuji, děkuji, jste k nezaplacení! DĚKUJI MOOOOC ZA POMOC!!!

Zdraví Pavel z Jablonce nad Nisou

Martina Baladová

48 let

S Abivií a paní Malíkovou určitě ano

Dobrý den,

jmenuji se Martina Baladová a touto cestou bych chtěla poděkovat p.Magdaléně Malíkové, která mi pomohla vyřešit mojí složitou finanční situaci.Velice si vážím její ochoty a trpělivosti a profesionální práce. Minulý týden proběhlo soudní líčení, které kladně vyřešilo můj problém. Přeji Vaší firmě spoustu spokojených klientů a ještě jednou děkuji.
Baladová Martina

Jitka Vebrová Tupadly

46 let

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaše pracovníky kanceláře v Havlíčkově Brodě Magdalénu Malíkovou a Ladislava Šíchu, kteří se mě a mého manžela ujali při řešení situace, kdy jsme již nevěděli kudy kam. Díky jejich skvělému lidskému přístupu, i když já jsem se chovala jako hysterická saň, vysokému pracovnímu nasazení a hlavně super psychologii pomoci uklidnit člověka, který je totálně na dně a má suicidiální myšlenky, jsem s manželem prošla až k podání návrhu na soud bez komplikací a s jejich pomocí jsem zvládla velmi nelehké chvilky. Jsou to profesionálové na svém místě a velmi si jich vážím. Pokud se někdo z mých blízkých dostane do situace, ve které jsme byli my s mužem, budu je doporučovat, protože za jejich skvělou prací si stojím.

Vše je pro mne velkým poučením, že mám myslet na zadní kolečka a když je průšvih, tak ho řešit co nejdříve. Kdybych nebyla hloupá a zbytečně hrdá, už jsem tohle všechno udělala na jaře, ale myslela jsem si ,že to zvládnu svépomocí. Bohužel do toho všeho zemřela maminka a zhroutila se mně psychicky sestra, takže jsem svou práci nemohla vykonávat naplno a tudíž nebylo na splácení. Skutečně jsem uvažovala o sebevraždě, ale pořád jsem si říkala, že mám dvě děti a musím fungovat, že tady nemohu nechat rodinu v problémech a být tak sobecká, že bych vysvobodila jen sama sebe.

Proto nečekejte, člověk si nesmí říkat, že zklamal, že je to ostuda – ostuda je to, že stát nedá lidem práci, že není povinnost pracovat jako dřív. Já už se nestydím, naopak jsem hrdá, že jsem se dokázala zvednout a udělat správnou věc. Zaplatím své dluhy a nebudu se bát dálších exekutorů u dveří!

Velmi Vám děkuji za tyto dva vaše specialisty a věřte, že jsou pro Vaši společnost Abivia, s.r.o. a také pro lidi v těžkých životní situacích velkým přínosem.

S pozdravem Jitka Vebrová, Josef Vebr, Tupadly

 

 

 

Stanislava Vaňková

Velice děkuji společnosti Abivia a paní Kraváčkové

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za velice ochotné a slušné jednání. Jsem velice spokojená s řešením mého případu. Za společnost ABIVIA jednala paní Kraváčková Kateřina. Jednání bylo velice profesionální a hlavně rychlé. Ještě jednou moc děkuji a vřele společnost Abivia doporučuji všem!

 

Libor Kelnar

55 let

Nevěděl jsem kudy kam, požádal jsem společnost Abivia o pomoc

Mám sice slušný příjem, ale neuváženě jsem si nabral půjčky, dostal se do skluzu, a místo abych se naučil šetřit, tak jsem si nabral další na splacení těch předešlých. Dostal jsem se do bodu, že už mi splátky přesáhly výplatu a začal jsem je různě posouvat. A věřitelům se to samozřejmě nelíbilo. Začal kolotoč upomínek, telefonátů; kdo to zažil, tak ví, jak deptající to je zážitek. Navíc jsem čekal exekuci a bál se, že páni exekutoři vyberou i mé příbuzné, které jsem tím vlastně taky ohrozil. Majetek nemám, neměl jsem co prodat a když začali vymahači volat i do práce, konečně jsem se rozhoupal.

Dost mi dalo zabrat shánění úvěrových smluv a upomínek, poztrácel jsem je. Ale Abivia mi poradila, jak je znovu získat. Protože věřitelé nejsou vůbec ochotní nějaké kopie dělat.

Společnost Abivia, s.r.o., zpracovala všechny mé podklady, podala návrh na soud a také mi poskytla servis, když chtěl soud ještě něco doložit. To mi také hodně pomohlo, jinak bych si u soudu nevěděl rady. Úspěšně jsem insolvenčním řízením prošel, mám i výborného insolvenčního správce a již pravidelně splácím.

Mám tak vysoký příjem, že to splatím do 5 let vše, celých 100 % závazků, ale i tak to rozhodně stojí za to, protože nikdo nezvoní, netelefonuje, nevyhrožuje. Moji příbuzní se nebojí, že je exekutor vybere kvůli mně a doma je klid. A hlavně žádné další úroky, pokuty, penále… Ušetřím.

Radovan Coufal

Jmenuji se Radovan Coufal, jsem z Brna, ženatý, tři děti, dělník.

Doslova jsem se zahrabal do půjček, přišel o práci, neměl na splátky a začaly přicházet exekuce. Když už jsem práci zase našel, nešlo nic zachránit, všichni věřitelé jen připočítávali další sankce a pokuty.

Kdybych to neřešil, čekaly by nás jen doživotní platby exekutorům.

Na inzerát jsem našel zástupkyni společnosti Abivia v Brně a hodil jí na stůl balík upomínek, smluv a exekučních příkazů. No a pak jsem se na to zase vykašlal. Jenže přijeli exekutoři z Přerova a nikdy nezapomeneme jako rodina na jejich návštěvu, nejen, že sebrali věci moje a dětí, ale i rodičů, a nic je nezajímalo. Část odvezli hned a zbytek že si odvezou, pokud do týdne neseženu 200 000 Kč.

Šel jsem znovu za specialistou, znovu jsme vše probrali, konečně jsem doplnil, co bylo třeba a spustili jsme to. Abivia, s.r.o., mi vzorně vypracovala návrh pro soud, podala ho a dobře mi poradili i v průběhu jednání. Výsledek je pro mne doslova záchranou. Soud povolil oddlužení splátkovým kalendářem, výplatu mám zhruba 19 000 Kč, strhávají mi přes 4000 Kč, zůstává mi životní minimum přes 14 000 Kč, a to jsem předtím ani neměl, vše šlo na splátky a manželce nyní také zůstává celý její příjem. Proti tomu, co nám zůstávalo předtím, jsme na tom daleko lépe a žít se z toho dá.

A hlavně, nikdo nám nevyhrožuje, nevolá a když koupím dětem něco dobrého, nemusím se bát, že bych na to neměl. V rodině je klid a pohoda.

Děkuji Abivii, pomohli mi. Jsem také příjemně překvapen slušným jednáním soudu i paní insolvenční správkyně. Je jen škoda, že jsem tuto možnost nevyužil už dříve.

Mohu jen doporučit. Nečekejte a řešte své dluhy včas, nesbírejte rádoby moudré rady svých známých, ale obraťte se na odborníky.

Petr Vacht

27 let

Jmenuji se Petr Vacht, jsem z Brna, je mi 27 let. Dá se říci, že z mladické nerozvážnosti jsem si nabral mnoho půjček a dostal jsem se do skluzu s jejich splácením.

Nechtěl jsem se stát neplatičem, tak jsem řešil dluh dluhem. Brzy se ukázalo, že je to cesta ke dnu. Sice jsem splácel až do posledního okamžiku všechny své závazky, ale za cenu, že už mi museli pomáhat příbuzní. Dostal jsem se na hranu, že mi začaly vážně hrozit exekuce, věřitelé začali zesplatňovat úvěry.

Přečetl jsem si na internetu inzerát specialisty společnosti Abivia a zašel na bezplatnou konzultaci a ihned se rozhodl jít do insolvence. Bylo mi jasné, že to musí řešit odborníci, a ne amatéři. V tom mi Abivia, s.r.o., plně vyhověla, protože mají nastaveny přísné postupy, kde je vše zpracováno pod dohledem právníka, kontrolováno ve všech fázích postupu. Za důležité považuji, že mi Abivia jen nedala pár papírů, abych si je vyplnil sám, podal sám a pak riskoval u soudu, že mi nemá kdo poradit.

Naopak, precizně zpracovali návrh, podali ho na soud a poskytli mi právnickou pomoc, když jsem celým procesem procházel. Mé závazky byly skutečně zamotané.

Samozřejmě jsem byl úspěšný. Dokonce mne ta zkušenost s Abivia, s.r.o., motivovala k tomu, že jsem se přihlásil na vysokou školu – chci studovat práva.

Rada všem zadluženým: Vybírejte si, komu svěříte svůj osud do rukou, u nás se množí jako houby po dešti různí jednotlivci i společnosti, kteří dříve obírali lidi na lichvářských nebo vůbec neexistujících půjčkách, a nyní hurá všichni dělají oddlužení, někteří dokonce korespondenčně na dobírku. Vybírají vysoké poplatky, lidi pak ale u soudu špatně dopadnou.

Rozhoduje se nejen o příštích pěti letech vašeho života, ale i daleké budoucnosti celých vašich rodin.

Děkuji spol. Abivia, s.r.o., za dobře odvedenou práci.

Máte dluhy? Nestíháte je splácet? Hrozí Vám exekuce? Poraďte se zdarma se specialistou na oddlužení.

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Chci také přidat doporučení

Pokud máte s našimi specialisty na oddlužení dobrou zkušenost, můžete nám zde napsat pochvalné doporučení. Podpoříte tak naši poptávanost i dobré jméno v oboru. Napsat doporučení je vážná věc.  Buďte proto ohleduplní a věnujte danému textu před odesláním důkladnou pozornost. Bude jej číst spousta návštěvníků našeho webu. Všechna doporučení před zveřejněním pozorně čteme. Stylistické a gramatické chyby a překlepy upravíme tak, abychom nenarušili formu a obsah sdělení. Vyhrazujeme si právo smazat jakékoliv nepřípustné příspěvky. Aby mohlo být doporučení odesláno, vyplňte správně políčka označená hvězdičkou.

Jméno a přijmení: *

Povolání: *

Věk: *

E-mail: *

(nebude zveřejněn)

Telefon:

(nebude zveřejněn)

Doporučení: *